NBA All-Star yıldızı Karl-Anthony Towns NBA Infinite’in ikon oyuncuları arasına katıldı

Level Infinite ve Lightspeed Studios’un oyunculara kesintisiz PvP basketbol deneyimi sunduğu oyunu NBA Infinite 17 Şubat’ta yayınlanacak. Oyunla ilgili gelişmeler tarih yaklaştıkça artarken son olarak da oyunun ikonları arasına 3 kez All-Star seçilen yıldız basketbolcu Karl-Anthony Towns katıldı.

Dünya çapında tüm oyunculara kaliteli oyun deneyimi sunmayı amaçlayan oyun şirketi Level Infinite, dünyanın en başarılı ve yenilikçi oyun geliştiricilerinden Lightspeed Studios, üç kez All-Star seçilen Karl-Anthony Towns’ın NBA Infinite’in ikon oyuncuları arasında yer alacağını duyurdu. Oyunculara kesintisiz bir PvP mobil basketbol oyunu deneyimi sunan NBA Infinite’in resmi çıkış tarihi ise 17 Şubat 2024 olarak açıklandı.

Oyunun lansman tarihine kısa bir süre kalmışken duyurulan Towns, sadece NBA Infinite’in yüzü olmakla kalmayacak, aynı zamanda De’Aaron Fox, RJ Barrett, Tobias Harris, Andrew Wiggins ve Jrue Holiday gibi diğer önemli oyuncularla birlikte oyunda yer alacak. Bu yıldız basketbolcuların her biri oyunun marka elçileri arasında yer alıyor.

 

Karl-Anthony Towns “NBA Infinite benim gibi rekabetçi”

NBA Infinite’in ikon oyuncusu olmanın büyük bir onur olduğunu söyleyen Karl-Anthony Towns “Oyun eğlenceli, heyecan verici ve tıpkı benim gibi çok rekabeti” diye konuştu.

Üç kez NBA All-Star ve iki kez de NBA Yılın En İyi Üçüncü Beşine seçilen Karl-Anthony Towns, 2016 yılında da Yılın Çaylağı seçilmişti. Üst üste altı sezon 100’den fazla 3’lük atışı yapan Towns, NBA’deki ilk takımı Minnesota Timberwolves tarihinde 11.000 sayı atan ikinci oyuncu olma ve 2018 ile 2022 yıllarında da takımını playoff’a taşıma becerisi gösterdi. Towns ayrıca NBA tarihinde hem Skills Challenge (2016) hem de 3 Sayı Yarışmasını (2022) kazanan ilk oyuncu oldu.

 

NBA Infinite’in anonsları da özel olacak

NBA Infinite oyuncuları oyundaki yıldızların yanı sıra deneyimli NBA spikeri Mark Jones’ın anonslarının da keyfini sürebilecekler. 2011 ve 2022 NBA Finalleri dahil olmak üzere NBA’deki birçok üst düzey maçların anlatımını gerçekleştiren Mark Jones, 1991 – 1996 ve 2007 – 2010 yılları arasında ESPN’in SportCenter’ında NBA Finallerini sundu. Jones ayrıca ESPN 3D için 2011 NBA Finallerini anlattı, NBA All-Star etkinliklerini, NBA Draft Lottery’yi ve State Farm tarafından sunulan NBA Draft’ını da sundu.

NBA Infinite, 2024 yılında iOS ve Android cihazlara gelecek olan oynaması ücretsiz, mobil bir basketbol oyunu. 

 

Lightspeed Studios Hakkında

LIGHTSPEED STUDIOS; Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Japonya, Güney Kore, Yeni Zelanda ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde ofisleri bulunan lider bir global oyun geliştiricisidir. LIGHTSPEED STUDIOS, 4 milyardan fazla kayıtlı kullanıcı için birden fazla platform ve türde 50’den fazla oyun geliştirmiştir. Tüm dünyada oynanan PUBG MOBILE’ın (KRAFTON, Inc. ile) ortak geliştiricisidir. LIGHTSPEED STUDIOS, harika hikâyeleri, oynanış ve ileri teknoloji ile birleştirerek oyun geliştirme sanatını ve bilimini ilerleten tutkulu oyunculardan oluşmaktadır. Yeni nesil deneyimleri her yerde, her zaman, birden fazla türde ve cihazda yaşamak isteyen oyunculara sunmaya odaklıdır. 

 

Level Infinite Hakkında

Level Infinite, Tencent’in küresel oyun markası. Dünya çapında, nerede ve nasıl oynamak istedikleri fark etmeksizin tüm oyunculara yüksek kalitede, sürükleyici eğlence deneyimleri sunmayı ve kapsayıcılık, iletişim ve erişilebilirlik ortamını destekleyen bir topluluk kurmayı amaçlıyor. Marka ayrıca sahip olduğu geliştirici ağı ve birlikte çalıştığı stüdyolara da geniş ölçekli hizmet ve kaynaklar sağlayarak oyunlarının gerçek potansiyellerine ulaşabilmesi için onlara destek oluyor. Level Infinite dünya çapında başarı sağlayan PUBG MOBILE, Goddess of Victory: NIKKE ve SYNCED gibi oyunların yayıncısı olmanın yanında Fatshark’ın Warhammer 40,000: Darktide, Funcom’un Dune: Awakening, Inflexion Studious’un Nightingale oyunlarının ve daha pek çok oyunun iş birliği ortağı. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x